SP-11 nowym Członkiem Klubu Szkół UNICEF

W tym roku szkolnym  Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza w Jarosławiu dołączyła do grona Członków Klubu Szkół UNICEF. Klub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna, której celem jest rozpowszechnianie niesienia pomocy najbiedniejszym dzieciom na całym świecie. W minionym roku szkolnym Jedenastka wzięła udział w następujących akcjach: „Pomoc dla Nepalu”, „Wszystkie kolory świata” oraz „Szkoła z Prawami Dziecka”. Jako członkowie Klubu Szkół UNICEF zamierzamy jeszcze aktywniej realizować działania umieszczone w harmonogramie UNICEF. Naszym wspólnym celem jest kształtowanie świadomości uczniów, gotowości do pomocy, uwrażliwienie na krzywdę innych dzieci.

SP11 razem z UNICEF

Kalendarz dni międzynarodowych dla Klubowiczów rok szkolny 2015-2016
Nowości UNICEF wrzesień 2015
Materiał o edukacji w Nepalu