PLAN ZIMOWISKA

ZIMOWISKO  PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
IM. ADAMA MICKIEWICZA W JAROSŁAWIU OD 15.02 -19.02.2016 r.

 

 

 

 


PONIEDZIAŁEK
15.02.2016
WTOREK
16.02.2016
ŚRODA
17.02.2016
CZWARTEK
18.02.2016
PIĄTEK
19.02.2016
Grupa (21 osobowa) 

8.30- 14.00

8.30 zbiórka na przystanku MZK przy Parku Baśki Puzon ul. Kraszewskiego

Wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego w Przychojcu

- zwiedzanie skansenu

- zajęcia edukacyjne „ Od ziarenka do bochenka”

- pieczenie podpłomyków

-zapewniamy II śniadanie i obiad.

Powrót około 14.00  (przystanek MZK przy Parku Baśki Puzon ul. Kraszewskiego)

Nauczyciele do opieki

1. Iwona Piotrowska

2. Anna Sawicka

3. Małgorzata Mac

4. Marek Ataman

Grupa (25 osobowa) 9.00- 13.00

9.00 zbiórka w szkole

-wyjście do sali zabaw Dino Jarosław ul. Franciszkańska

gry i zabawy zręcznościowe:

- baseny kulkowe

- trampolina

- zjeżdżalnia

- bilard i inne gry zespołowe

Ok. 12.30 powrót do szkoły

12.45- obiad

Nauczyciele do opieki

1. Monika Nykiel – Wojtuń

2. Dorota Kostka

3. Wiesława Chlebuś

4. Ewa Zgórska

Marzena Babiś

5. Agnieszka Dębicka

 

Grupa  (15 osobowa) 

9.30- 13.00

9.30: zbiórka w szkole

10.00- 12.30- wyjście do Biblioteki Miejskiej na projekcję filmu „Paddington” w 3D po filmie warsztaty artystyczne, rozpoznajemy środki uzależniające- dbamy o swoje zdrowie

Powrót do szkoły na obiad

Nauczyciele do opieki

1.Alina Bogacka

2. Jolanta Juzwa

3.Anna Zagrobelny

4. Karolina Czarniecka

Grupa (15 osobowa)

9.00 -13.00

9.00 zbiórka w szkole, wyjście do Opactwa Benedyktynek, poznanie historii obiektu, zwiedzanie wystawy przyrodniczej Flora 6 kontynentów Fauna 3 oceanów, słodki poczęstunek w kawiarence benedyktyńskiej

11:00 – 12:30

- zwiedzanie podziemi jarosławskich

- powrót do szkoły na obiad

Nauczyciele do opieki:

1. Agnieszka Sus

2.Dorota Czajka

3. Marzena Kurzawa

Grupa (15 osobowa)

9.00-13.00

9.00- zbiórka w szkole, wyjście do podziemi jarosławskich

11.00-12.30 wyjście do Opactwa Benedyktynek, poznanie historii obiektu, zwiedzanie wystawy przyrodniczej Flora 6 kontynentów Fauna 3 oceanów, słodki poczęstunek w kawiarence benedyktyńskiej

Powrót do szkoły na obiad

Nauczyciele do opieki

1. Małgorzata Piróg

2.Agnieszka Hołysz

3. Agnieszka Dębicka

 

Grupa (21 osobowa) 

9.00 -zbiórka na przystanku MZK przy Parku Baśki Puzon ul. Kraszewskiego

Wyjazd do Przemyśla do Narodowego Muzeum Ziemi Przemyskiej

- udział w warsztatach

W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się z najstarszymi glinianymi zabytkami archeologicznymi znajdującymi się w muzeum, m.in. pochodzącymi z wykopalisk prowadzonych na terenie Placu Berka Joselewicza w Przemyślu oraz wykonają naczynia z gliny.

Ok. godziny 13 powrót do szkoły na obiad.

Nauczyciele do opieki:

1.Anna Włoch

2.Bronisława Mroczko

3.Izabela Roga

 

Grupa (25 osobowa)

8.30- 14.00

8.30 zbiórka na przystanku MZK przy Parku Baśki Puzon ul. Kraszewskiego

Wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego w Przychojcu

- zwiedzanie skansenu

- zajęcia edukacyjne „ Od ziarenka do bochenka”

- pieczenie podpłomyków

-zapewniamy II śniadanie i obiad.

Powrót około 14.00 (przystanek MZK przy Parku Baśki Puzon ul. Kraszewskiego)

Nauczyciele do opieki

1. Alicja Korecka

2. Celina Zymkowska-Turek

3. Agnieszka Dębicka

 

Grupa  (21 osobowa) 

9.30- 13.00

9.30: zbiórka w szkole

10.00- 12.30- wyjście do Biblioteki Miejskiej na projekcję filmu „ Strażnicy marzeń” w 3D po filmie warsztaty artystyczne: rozpoznajemy środki uzależniające – dbamy o swoje zdrowie

Powrót do szkoły na obiad

Nauczyciele do opieki:

1.Lucyna Szatko

2.Małgorzata Kupczakiewicz

3.Dorota Grzęda

4.Lidia Matuła

Grupa  25 osobowa

9:00-13:00

9.00 -zbiórka na przystanku MZK przy Parku Baśki Puzon ul. Kraszewskiego

Wyjazd do Przemyśla do Narodowego Muzeum Ziemi Przemyskiej

- udział w warsztatach

W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się najstarszymi glinianymi zabytkami archeologicznymi znajdującymi się w muzeum, m.in. pochodzącymi z wykopalisk prowadzonych na terenie Placu Berka Joselewicza w Przemyślu oraz wykonają naczynia z gliny.

Ok. godziny 13 powrót do szkoły na obiad.

nauczyciele do opieki:

1. Alicja Korecka

2. Celina Zymkowska –Turek

3. Agnieszka Dębicka

4. Jolanta Suchocka

 

 

 

 

Grupa 15 osobowa 

9:00 – 11:00

9.00 zbiórka w szkole, wyjście do Opactwa Benedyktynek, poznanie historii obiektu, zwiedzanie wystawy przyrodniczej Flora 6 kontynentów Fauna 3 oceanów, słodki poczęstunek w kawiarence benedyktyńskiej

11:30 – 12:30

- zwiedzanie podziemi

- powrót do szkoły na obiad około godz. 13-tej

Nauczyciele do opieki

1.Lena Hanusewicz- Chudy

2.Agnieszka Dębicka

3. Katarzyna Osak

Grupa 31 osobowa

8:45 – 10:30

Kino Ikar

Ok. godziny 11:00 powrót do szkoły:

15 osobowa grupa

Zajęcia komputerowe

 

15 osobowa grupa

Zajęcia plastyczne, zajęcia sportowe

12:45 Obiad

 

Nauczyciele do opieki:

1. Agata Magnowska

2. Zbigniew Krzywonos

3. Marek Kamiński

4. Jagoda Grabska

 

Szukaj